Moje auto

Moje auto

Pořiďte si do svého auta parní čistič na čalounění

Občas je potřeba auto pořádně umýt, a to ne jenom karosérii. Interiér vozu je stejně, ne-li více důležitý. Prach, špína, zbytky jídla, kamínky, hlína z bot nebo i sníh nebo déšť, které se dostanou dovnitř otevřeným oknem, nadělají na sedačkách nebo pod nohama pořádný binec. Pro takový úklid se nejvíce hodí parní čistič na čalounění, který si poradí i s tou nejvíce zažranou špínou.

Jak parní čistič na čalounění pracuje?

Když už si parní čistič na čalounění pořídíte, budete potřebovat vědět, jak s ním zacházet. Nejdříve je nutné do přístroje nalít vodu, ze které vznikne pára. Postačí klidně i jen půl litru. Naštěstí je obsluha stroje velmi jednoduchá, nemusíte se tedy bát, že byste nevěděli, jak následně na to. Přístroj automaticky udržuje stejný tlak, můžete díky němu využít mokrou i suchou páru. A to nejdůležitější na konec, nehrozí, že by došlo k usazování vodního kamene, součástí přístroje je totiž i samočistící systém.Nesporné výhody

Čištění párou je moderní způsob důkladného úklidu. Pochvalují si ho jak hospodyňky doma, tak i ve velkých firmách. Je totiž rychlý, snadný, téměř bezpracný a hlavně ekologický. Mezi další výhody patří:
  • Absence jakýchkoliv chemických přípravků. Ať už parní čistič profi, nebo jakýkoliv menší přístroj, pracuje jen na bázi vody.
  • Absolutní čistota. Přístroje zničí veškeré bakterie nebo roztoče, protože pracují ve vysokých teplotách. Poradí si i s chlupy domácích mazlíčků, pokud je často převážíte autem.
  • Poradí si i se zažranou špínou a vyčistí dávno zaschlé fleky. Vše následně vypadá jako nové.

Nejde jen o auto

Parní čištění lze využít i jinými způsoby. Pořídit si můžete i parní čištění koberců, které si poradí nejen s koberci ve vozu, ale i v domácnosti.
Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek