Moje auto

Moje auto

Parní čistič podlah

V restauracích, hotelech, ale i knihovnách, divadlech nebo kinech, tedy na místech, kudy každodenně projdou desítky až stovky lidí, může být někdy problém udržet odpovídající čistotu. Zvlášť to platí v případě nepříznivého počasí, kdy návštěvníci dovnitř našlapou spoustu špíny. Ve všech těchto zařízeních je však úklid velmi důležitý. Do takovýchto prostor se vyplatí pořídit parní čistič podlah.

parní čištič podlah

Proč koupit parní čistič podlah?

  • zajistí vám perfektní úklid,

  • pára díky své vysoké teplotě, která u některých přístrojů dosahuje až 160 stupňů Celsia, dokáže i dezinfikovat,

  • vyčistíte také těžko přístupná místa,

  • obsluha přístroje je velmi jednoduchá, všechny funkce lze ovládat přímo z rukojeti,

  • můžete použít mokrou i suchou páru, ve druhém případě bude úklid podstatně rychleji hotov,

  • zbavíte se roztočů a plísní,

  • nezvíří se prach jako v případě luxování klasickým vysavačem.

Podle čeho vybrat vhodný parní čistič podlah?

Nejprve si můžete parní čistič podlah půjčit, abyste zkusili, jak se vám nebo vašim zaměstnancům s ním pracuje. Podle toho se pak můžete rozhodnout. Nebo se obraťte na odborníka, který vám s nákupem poradí. Předem si ujasněte, co od přístroje očekáváte a jaké povrchy budete čistit nejčastěji. Pohlídejte si to, aby byl váš vybraný parní čistič podlah schopný vyvinout dostatečně velký tlak a umožnil vám nastavit teplotu. Také by mu neměl chybět samočisticí systém, který zamezuje ukládání vodního kamene v přístroji.

Parní čištění je ekologické

Ještě vás musíme upozornit na jednu přednost parního čištění – nezatěžuje životní prostředí. Nepotřebujete totiž saponát, díky čemuž nehrozí vznik nebezpečného odpadu. Zároveň i spotřeba vody je poměrně nízká. To je v dnešní době velký benefit.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek