Moje auto

Moje auto

Pořiďte si do penzionu parni cistic na koberce

V penzionech je naprosto nezbytné udržovat čistotu. Pokud provozujete některé z ubytovacích zařízení, musíte dbát na úklid, to je jasné. Jestliže by nebylo všude dokonale vygruntováno, vaši hosté by nebyli spokojeni a víckrát by se nevrátili. A navíc by se o své zkušenosti mohli zmínit před svými přáteli, což by vám rozhodně nedělalo dobré jméno. Na internetu navíc existuje celá řada serverů, na kterých lidé píší recenze na jednotlivá ubytovací zařízení. Kdyby se tam objevila drsná kritika, mohla by to pro váš podnik být opravdu velká rána. Nemá tedy smysl to pokoušet a cokoli riskovat. Raději zajistěte, aby úklid byl důsledný. Vsaďte na parni cistic na koberce.

Proč koupit parni cistic na koberce?

Tato investice se vám vyplatí. Úklid bude vskutku důkladný, zbavíte se usazených nečistot i případných plísní. Pára má tak vysokou teplotu, že při gruntování rovnou dojde také k dezinfekci. Nehrozí zatěžování životního prostředí.

Parni cistic na koberce – jak s ním pracovat?

  • než začnete uklízet, vždy parní čistič zkontrolujte, zda není poškozený, je to sice nepravděpodobné, ale dodržovat zásady bezpečnosti práce je základ,

  • do nádržky napusťte vodu, nemusíte kupovat destilovanou, bude stačit obyčejná voda z kohoutku,

  • zapněte přístroj,

  • nastavte teplotu a tlak páry, všechny funkce ovládáte přímo na rukojeti, není to nic složitého,

  • spusťte výrobu páry a chvíli počkejte, než bude připravená,

  • můžete začít uklízet,

  • jestliže byste měli málo vody, upozornily by vás na to elektromagnetické senzory.

Potěšte své hosty

Chcete svým zákazníkům nabídnout něco navíc, aby na váš penzion všude pěli chválu? Poskytněte jim parní mytí aut. Když budou mít k dispozici parní myčku, určitě budou rádi, protože budou moci odjíždět nablýskaným vozem.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek