Moje auto

Moje auto

Parní čistič profi

V dnešní době je naprosto nutné, abychom mysleli na životní prostředí. To totiž kvůli dopravnímu průmyslu, spalování a kácení deštných pralesů dostává pořádně zabrat. S tím musíme bojovat dřív, než bude pozdě a budou napáchány nevratné škody. Řada zemí se snaží omezovat spotřebu plastů, brzy budou zakázané jednorázové plastové talíře a příbory, kelímky nebo brčka. Itálie už dokonce jako první země Evropské unie zatrhla prodej plastových tyčinek do uší. Co pro přírodu děláte vy? Nepoužíváte jednorázové tašky, místo autem alespoň občas jedete hromadnou dopravou a důsledně třídíte odpad? To je určitě krok dobrým směrem. Můžete ale udělat ještě víc. Při úklidu vynechte saponát a nespotřebovávejte zbytečně velké množství vody. Pořiďte si parní čistič profi.

parní čistič profi

Jak parní čistič profi pracuje?

  • v nerezovém bojleru se z obyčejné vody vytváří pára,

  • ta se pod vysokým tlakem dostává ven a uvolňuje i nečistoty usazené hluboko pod povrchem,

  • následně dojde k odsátí kondenzátu i se špínou.

Podle čeho si parní čistič profi vybrat, aby splňoval vaše očekávání?

Při nákupu přístroje si nechte poradit od odborníka. Důležité je, aby parní čistič profi umožňoval nastavení teploty páry a tlaku a nabízel mokrou i suchou páru. Musí mít elektromagnetické senzory, které vás včas upozorní, že dochází voda. Dále je „povinnou“ výbavou samočisticí systém, jenž zamezí usazování vodního kamene.

Snadno umyjete i auto

Pára je natolik účinná, že ji můžete využít i na mytí svého vozu. Ale pozor, nemluvíme jenom o exteriéru, ale také interiéru. Parní čistič profi odstraní veškerou nečistotu z karosérie, umyje pneumatiky, čelní a zadní sklo, zpětná zrcátka, okénka, palubní desku, sedačky a potahy. Nebojte se, že by došlo k nějakému poškození, pára je velmi šetrná.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Další článek