Moje auto

Moje auto

Čištění párou je žhavou novinkou na poli úklidu

Máte rádi pořádek a pořád běháte doma s hadrem a něco čistíte? Máte domácí mazlíčky a vadí vám, že cítíte, že nedokážete vyčistit dům opravdu se vším všudy? Utřete prach, vysajete, vytřete, ale pořád tomu něco chybí? Je zcela jasné co.

Mnoho povrchů je složitých a jejich důkladné vyčištění není jednoduché. Například sedací soupravy. Špína či nečistoty se do materiálu pořádně zažerou a není možné je běžnými prostředky jen tak vyčistit. Žhavou novinkou na poli uklízení je pára.

Čištění párou

Pára je dávný vynález a všichni ji jistě známe. O tom, že je ideální i na úklid však mnoho z nás netuší. Vyrábí se parní čističe, které z vody pomocí tlaku a teploty vytvoří páru. Horká pára totiž dokáže nekompromisně rozpustit zaschlé i usazené nečistoty. Její další velkou výhodou je, že tak dělá zcela ekologicky a bez jakýchkoliv chemikálií. Dokáže proniknout do nejmenších nerovností a skulinek čištěného povrchu.

Tato technologie se dá použít na jakékoliv povrchy, od podlahových krytin až po čalouněný nábytek či skleněné povrchy, čištění motorů či silně znečištěných mastných povrchů. Pára totiž zvládne opravdu vše. Své zastoupení má také v průmyslu, kde se používá například v potravinářském a automobilovém průmyslu.

Výhody

  • Čištění párou je ekologické bez chemických prostředků.
  • Vysoká úroveň hygieny. Pára likviduje téměř všechny bakterie.
  • Mnohostranné využití v domácnosti i průmyslu.

Kde všude lze pára ještě využít?

Čištění párou jednou vyzkoušíte a už na něj nedáte dopustit. Stane se vaším nejlepším přítelem v okruhu hygieny a zamilujete si ho. Existuje mnoho přístrojů, které páru vyrábí. Přístroj na parní čištění koberců či parni vysavač jsou už zcela běžnými nástroji pro úklid.


Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek