Moje auto

Moje auto

5 důvodů, proč si pořídit parní vysavač

Parní vysavač neboli parní čistič s přidanou funkcí odsávání nečistot je velmi spolehlivým pomocníkem při úklidu plovoucích či laminátových podlah, linoleí. Ale také při čištění koberců či leštění lesklých ploch bez následovného vzniku bílých šmouh.

Zjednodušte si život

Ruku na srdce, jen málo z nás chce nad úklidem strávit delší čas, než je ten minimální potřebný. Je jistě velké množství úklidových nadšenců, kteří při zvelebování prostoru okolo sebe zapomínají na čas. Pokud k nim nepatříte, rozhodně budete souhlasit, že čím efektivnější úklid je, tím lépe se vám k této činnosti odhodlává. Parní vysavač vám bude věrným pomocníkem ve zbrani proti nečistotám a nepořádku.

Stanovte své priority

Je vaší hlavní potřebou důkladné parní čištění koberců nebo chcete využít váš nový přístroj také na parní mytí aut? Pokud potřebujete ošetřovat váš čalouněný nábytek či koberce. Rozhodně je pro vás vhodnější parní čistič s možností odsát uvolněné nečistoty. Parní čistič bez odsávání je vhodnější spíše k čištění členitého povrchu, spár, rohů. Zkrátka na úklid míst, ke kterým je horší přístup. Také se dá použít k tzv. "propaření" čalouněného nábytku, matrací a textilií k odstranění roztočů a bakterií. Na jejich čištění se naopak nehodí díky delší době schnutí materiálu.

Ještě nemáte svůj parní vysavač?

Zde je několik pádných důvodů, proč neváhat už ani minutu a vysavač pořídit:
  1. Nebudete potřebovat saponáty a čistící prostředky. Vzniklá pára si s nečistotami hravě poradí i bez použití chemických koktejlů.
  2. Spotřebujete menší množství vody, než při běžném čištění. Čištění párou je ekologické i ekonomické!
  3. Díky odsávání uvolněných nečistot a i vody vzniklé kondenzací nezůstávájí po úklidu šmouhy.
  4. Koberce i čalouněný nábytek schnou lépe, než za použití parního čističe bez odsávání.
  5. Horká pára dezinfikuje. Je tedy antibakteriální. Díky absenci saponátů při úklidu také hypoalergenní.
Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek